SAKURA CUP 2018

Sakura No Image

SAKURE EKIPNO TREĆE

Judo klub Sakura organizirao je međunarodno judo natjecanje. – 8. Sakura kup. Okupilo je 343 natjecatelja iz 32 kluba iz Austrije, Slovenije, BiH, Ukrajine i Hrvatske. Natjecanje se održalo u sportskoj dvorani Osnovne škole Vladimir Deščak, a otvorio ga je gradonačelnik Svete Nedelje Dario Zurovec. Za vrijeme natjecanja odvijala se humanitarna akcija „Za Maksa –Maksimalno“ kojom se prikupljala pomoć za teško oboljelog člana kluba, dvanaestogodišnjeg dječaka Maksa.
Sportska dvorana bila ja puna pozitivne energije i ljudi velika srca.
Turnir je održan pod pokroviteljstvom Zagrebačke županije, Grada Sveta Nedelja, Sportske zajednice grada Sveta Nedelja i Turističke zajednice grada Sveta Nedelja..
Najbolja ekipa natjecanja je iz AJK Mladost, drugo mjesto pripalo je Zagrebačkoj judo školi, a treće mjesto osvojili su judaši JK Sakura.